sauna

Vizyon Sauna
+90 212 590 55 96
info@vizyonsauna.com

Haberler

Gıdaya Kirli El Dokunamayacak: 1 Yıl İçinde Çalışanların Hijyen Eğitimleri Tamamlanacak

Gıda üretim ve perakende iş yerleri, insani tüketim amaçlı sular ile doğal mineralli suların üretimini yapan iş yerleri, kaplıca, hamam, sauna, berber, kuaför, dövme ve pirsing yapılan yerler, masaj ve güzellik salonları, otel, motel, pansiyon... Devamı »

Kaçak sauna davasında şok

İstanbul Büyükçekmece 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, bilirkişinin eksik raporuna bağlı kalınca, hukuk skandalı sayılacak bir karar verdi. Devamı »

Esenyurt’a Gençlik Merkezi

Esenyurt’a Gençlik Merkezi Esenyurt Belediyesi’ne ait Esenyurt Gençlik Merkezi kapılarını gençlere açıyor. İstiklal Mahallesi’nde bulunan ve 6 bin metrekareye yayılan merkez içinde yürüyüş parkı, çocuk parkı; etüt sınıfları, bilgisayar sınıfı; kütüphane, masa tenisi, halı saha, fitness, sauna, fin hamamı, kafe ile otopark yer alıyor. Devamı »

'İstisnai' gün doları 1,88'in altına çekti

Merkez Bankası, Çarşamba gününü istisnai gün ilan etti ve repo ihalesi açmadı. Dolar, bu haberin ardından TL karşısında 1,88’in altına kadar geriledi. Devamı »

Bir şişe maden suyu kalp krizini önlüyor

Sauna gibi ortamlarda ter atan kişiler dikkat! Devamı »

200 milyon dolarlık lüks otel

Diyarbakırlı 40 yaşındaki mimar Selahaddin Üngür, İstanbul Esenyurt'ta 200 milyon dolara ultra lüks otel yapıyor. İki yılda tamamlanacak otel, devlet adamlarına hizmet verecek. Devamı »

50 milyar liralık af geliyor

Hükümet, ödenmemiş vergi, prim, elektrik, su, doğalgaz, emlak vergisi, stopaj, harçlar, trafik cezaları gibi tüm alacakları af kapsamına aldı. Maliye Bakanı, tasarıya nihai şeklinin verildiğini belirtti. Devamı »

Hükümet 'az kırmızı et yiyin' diyecek

Bir türlü istenen seviyeye düşmeyen kırmızı et fiyatları için yeni formüller aranıyor. Kırmızı ete olan talebi, tavuk, hindi ve balığa yönlendirecek yeni projeler yolda. Devamı »

Hızlı trende son raylar döşeniyor

Başkent Ankara ve Konya arasını 1 saat 15 dakikaya düşürecek hızlı tren projesinde önümüzdeki hafta son rayların döşenmesiyle tamamlanacak. Saatte 250 kilometre hız yapacak tren Mart 2011'de yolcu taşımaya başlayacak. Devamı »

Otoyolun temelini attı, '5 yıl' pazarlığı yaptı

İstanbul-İzmir arasını 3.5-4 saate düşürecek otoyolun temelini atan Başbakan Erdoğan, 6 firmanın yönetim kurulu başkanlarıyla pazarlık yaparak proje süresini 7'den 5 yıla indirdi. Devamı »

Dış açık 50 milyar dolara yaklaştı

Dış ticaret açığı Eylül ayında yüzde 67.3 artışla 6.7 milyar dolar oldu. 9 aylık açık 48.6 milyar dolara ulaştı. Devamı »

Memura 10 kuruş mesai zammı

Devlet memurlarının fazla mesai ücretleri yeni yılda 10 kuruş artarak, 1 lira 25 kuruşa çıkacak. Devamı »

İç Anadolu'dan 8 milyar varil petrol çıkabilir

Konya-Ereğli ve Niğde-Bor havzasında 8 milyar varil petrol türetebilen kaya rezervi tespit edildi. Havzadaki 15 adet sondajdan 10 tanesinde sıvı petrol izleri bulundu. Devamı »

Elektrik ve su borcuna kolaylık geliyor

Başbakan Yardımcısı Babacan, elektrik, su ve emlak vergisi borçlarının yeniden yapılandırılacağını açıkladı. Babacan, maliyet kalemlerinde anormal değişiklik olmadıkça akaryakıt ve doğalgaza zam yapmayı düşünmediklerini söyledi. Devamı »

Sahibinden satılık köprü ve otoyol

Türkiye'deki otoyollar ve İstanbul'daki iki köprü için satış kararı Özelleştirme Yüksek Kurulu'ndan çıktı. 2011'de yapılacak özelleştirmeyi kazanan, otoyol ve köprüleri 25 yıl işletecek. Devamı »

Adabank'a İran ve İsrail talip

TMSF Başkanı Gül, Adabank ihalesi için İran, İsrail ve körfez ülkelerinden 3 büyük grubun yeterlilik aldığını söyledi. Devamı »

Ekonominin ekseni doğuya kayıyor

ABD, Japonya ve bazı Avrupa ülkelerinin dünya ekonomisindeki ağırlığı gittikçe azalırken; Çin, Hindistan, Güney Kore, Endonezya, Türkiye ve Mısır gibi gelişmekte olan ülkeler giderek daha fazla pay kapıyorlar. Devamı »

Domates rekora koşuyor

Eylül ayının zam şampiyonu domatesteki fiyat artışı devam ediyor. Kilogramı 6 liraya kadar çıkan domatesin fiyatı, geçen yılın aynı dönemine göre 8 kat arttı. Devamı »

İran doğalgazı kesti

İran-Türkiye sınırındaki tesislerde onarım yapılacağını açıklayan İranlı yetkililer, Türkiye'ye doğalgaz akışını bir süre kestiklerini açıkladı. Devamı »

İstanbul'u heyecanlandıran değişim

Kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan etme yetkisini elinde bulunduran İBB'nin, TOKİ ya da KİPTAŞ aracılığıyla bir çok ilçede yürüttüğü projelerle; gecekondu, depreme dayanıklı olmayan ve eskiyen yapılar, yerini modern binalara bırakıyor. İşte o projeler... Devamı »

Bütçe açıklandı, 70 bin yeni memur alınacak

2011 bütçesi 317 milyar lira, memur maaşları ortalama yüzde 13,7 artıyor. Devlet 70 bin memuru kadrosuna katacak. Devamı »

Google'ın kârı yüzde 32 arttı

Google'ın üçüncü çeyrekte karı yüzde 32 artarak, 2,2 milyar dolar oldu. Devamı »

Altın rekora doymuyor

Altının ons fiyatı 1.280 dolarla tüm zamanların en yüksek düzeyine çıktı. Devamı »

Memurlara kötü haber

Personel servislerinden yararlananlardan katılım bedeli alınacak. Devamı »

Şimşek: Vergi borcuna af yok, kolaylık var

Maliye Bakanı Şimşek, vergi borçlarına taksit ve faizde kolaylık sağlanacağını söyledi. Devamı »